granfondo adana

İçindekiler

Gran fondo Adana

2017 sezonunun ilk Gran fondosu Gran fondo Adana Velotürk organizasyonuyla 14 Mayıs 2017 Pazar günü yapılacak. 19 Mayıs 2017 tarihinde Ankara da yapılacak olan Başkent Gran fondo ile çok yakın bir tarihte gerçekleşecek. Amatör bisiklet severler bu yıl Gran fondolara doyacak gibi gözüküyor.

 Velotürk

Velotürk’ün Türkiye’nin değişik bölgelerindeki çocuklara bisiklet hediye etmek için düzenlediği Adana’da koşulacak etapta geçmiş Gran fondolarda olduğu gibi yoğun bir katılımcı bekleniyor. Adana da mayıs ayında 20-22 derece civarında ortalama sıcaklıklar ölçülüyor.

YOUTUBE KANALIMA GÖZ ATMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Gran fondo Adana Parkur Bilgileri

Kısa parkur 66 kilometre ve katılım ücreti 100 tl

Gran fondo Adana kısa parkur

Gran fondo Adana kısa parkur

Uzun parkur 116 kilometre ve katılım ücreti 150 tl

Gran fondo Adana kısa parkur

Gran fondo Adana uzun parkur

Kısa ve uzun parkur Adana merkez parkı yanındaki Fuzuli Caddesi’nden başlayıp aynı noktada bitiyor. Kısa parkur da 411 metre irtifa , uzun parkurda ise 574 metre irtifa kazanılıyor.Kısa ve uzun parkurda katılımcı limiti 1000 kişi olarak belirlenmiş. Kayıt işlemleri için son tarih ise 8 Mayıs 2017 günü. 13 Mayıs 2017 tarihinde yapılacak olan teknik toplantıya katılıp kısa ve uzun parkurlar hakkında ön bilgi edinebilirsiniz.

Gran fondo Adana Ulaşım

Adana-Şakirpaşa Havalimanı , otobüs seferleri ya da otomobiliniz iele gelebilirsiniz. Otomobil ile Ankara’dan 6 saat , İstanbul’da ise 11 saat sürmektedir.,

Konaklama

Riva Reşatbey Business Otel
Mavi Sürmeli Otel
Seyhan Otel

Alternatif otel ve oda durumu için organizasyonla iletişime geçebilirsiniz.

adana granfonfo

adana granfondo

Granfondo organizasyonlarının ülkemizde yaygınlaşıp artması gayet sevindirici. Amatör bisikletçiler Gran fondolara lisans ya da sağlık raporu ile katılabilirler. Amatör yarış koşmak isteyen bisikletçilerin ne kadar istekli olduklarını daha önceki yarışlarda katılımın fazla olmasından görmüştük. Velotürk bu işi gerçekten her geçen yıl daha da profesyonel ve keyifli hale getirerek yapmaya devam ediyor. Bu güzel organizasyonların devam etmesi ve artması temennisiyle… TEŞEKKÜRLER VELOTÜRK AİLESİ…

Saygılarımla….
Numan KOÇAK
Detaylı bilgi ve kayıt işlemleri için organizasyonun resmi sitesine BURADAN ulaşabilirsiniz…

STRAVADAN BENİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ…