Doğa Gezileri

Ankara Bungalov Otel

Ankara Bungalov

Bungalov ; tek kattan oluşan ahşaptan yapılmış evlerdir. Özel olarak tasarlanan iki katlı bungalovlarda vardır. Bu makalemde sizlere Ankara Bungalov Otel ve Ankaraya yakın bungalov otellerden bahsedeceğim. Bungalov kelimesi Hindistan da daha çok kullanılmaktadır ve Hint kültürünün çok tanrılı din sisteminden yola çıkılarak sade bir düzenden oluşur.

Ankara Bungalov Ev

Ülkemizde son yıllarda ahşap ev konaklaması tatil sektöründe her geçen gün daha popüler hale gelmektedir. İnsanlar ahşap ev kiralık ( günlük ya da aylık ) olarak tutmakta ya da ahşap otellere gitmektedirler. Büyük şehirlerde yaşayan insanların doğa ile baş başa tatil yapması adına bungalov evlere talep oldukça artmıştır. Bungalov evlere genelde Karadeniz , Akdeniz ve Ege Bölgesi’nde daha yoğun rastlamak mümkün.

Ankara Bungalov Evleri Konaklama

Diğer otel konaklama çeşitlerine göre daha ekonomik olan bungalow evler uygun bir tatil imkanı sunuyor. Yaz ve kışın kar yağınca ayrı bir güzelliğe bürünüyor. Ankara civarı bungalov otelleri araştırıp yazdım.

Ankara Bungalov Konaklama

O halde Ankara ahşap evler , Ankara çevresi bungalov oteller ve Ankara bungalov evleri fiyatlarına göz atalım.

ankara bungalov otel

Youtube Kanalıma Abone Olmak İçin Tıklayınız.

Ankara Bungalov Tatil

1- Yayla Mocamp ( Ankara Bungalov Kizilcahamam )

Ankara Kızılcahamam bungalov evleri denilince Yayla Mocamp , Eski istanbul Yolu kenarında Ankara’ya 109 kilometre ve Kizilcahamam İlçesi’ne 30 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Buraya gitmişken Kızılcahamamda bulunan Şahinler Tabiat Parkı ‘nı da ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

2- Hindiba Doğa Evi

Bolu’nun Mengen İlçesi Kaynarca Mevkii Yedigöller Yolu 3.kilometrede yer alan Hindiba Doğa Evi Ankara’ya yaklaşık 180 kilometre mesafede bulunuyor.

3- Doğa Köşkü Abant Bungalov Evleri

Bolu Abant Yolu üzerinde bulunan Doğa Köşkü Abant Bungalov Evleri Dereceören Köyü mevkiinde yer alıyor ve Ankara’ya yaklaşık 220 kilometre mesafede bulunuyor.

4- Abant Yeşilev Masal Evleri

Bolu Abant Yolu 5. kilometrede bulunan Abant Yeşilev Ankara’ya yaklaşık 210 kilometre mesafede yer alıyor.

5- Özcan Dağ Evi

Bolu Kartalkaya Mevkii Sarıalan Yaylası’nda yer alan Özcan Dağ Evi Ankara’ya yaklaşık 180 kilometre mesafede bulunuyor.

6- Değirmenyeri Dağ Evleri

Bolu Mudurnu Dağ Mevkii Kilözü Köyü’nde yer alan Değirmenyeri Dağ Evleri Ankara – İstanbul otoyolundan yaklaşık 240 kilometre , Beypazarı yolu tarafından ise yaklaşık 205 kilometre mesafede yer alıyor.

7- Çam Pınarı Doğa Evleri

Bolu Mengen Akbük Yolu Sıtma Pınarı Mevkii’nde bulunan Çam Pınarı Doğa Evleri Ankara ‘ ya yaklaşık 175 kilometre mesafede yer alıyor.

8- Ortanca Evleri

Sakarya Arifiye Boğazköy Mahallesi’nde yer alan Ortanca Evleri Ankara ‘ ya yaklaşık 320 kilometre mesafede yer alıyor.

9- Mengen Cennet Vadi

Bolu Mengen , Zonguldak Yolu Kaymak Cami Mevkii’nde yer alan Mengen Cennet Vadi Ankara ‘ ya yaklaşık 180 kilometre mesafede bulunuyor.

10- Habitat Bungalov Evler

Bolu Mengen Yedigöller Milli Parkı Mevkii’nde yer alan Habitat Bungalov Evler Ankara ‘ ya yaklaşık 230 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

11- Tuzgölü Bungalov Evleri
 
Ankara Şereflikoçhisar sınırları içerisinde yer alan Tuzgölü Bungalov evleri Ankara’ya yaklaşık 135 km mesafede yer alıyor.

Bu makalemde Ankara Bungalov evleri ve Ankaraya yakın bungalov evlerden bahsettim. Tatil için ve kafa dinlemek için Ankara cevresi bungalov oteller tercih edilebilir.

Saygılarımla…

YOUTUBE KANALIMA GÖZATMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Numan KOÇAK

İNSTAGRAMDAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Daha Fazla Göster

Numan Koçak

Arkeolog,sporcu,araştırmacı,doğa tutkunu,gezmeyi,görmeyi,yeni yerler keşfetmekten büyük keyif alan bir maceraperest…

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün